• Index
  •  » Gry
  •  » Amnesia - Mroczny Obłęd

#1 2013-08-31 14:59:29

Mullock

- - - - - -

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1782
Punktów :   23 
Ulubiona Postać: Scrab

Amnesia - Mroczny Obłęd

Każde szanujące się forum musi mieć wątek o tej niesamowitej i wciągającej gierce.

Pisać za dużo chyba nie muszę bo z pewnością wielu z was kojarzy tę produkcję. Gra została stworzona przez niezależne(!) studio Frictional Games, które ma na swoim koncie również inną znaną serie Penumbra. Ale o tym kiedy indziej.


Nasz bohater nazywa się Daniel i budzi się w środku wielkiego zamczyska. Wszędzie wieje grozą, jest krew na podłodze, dziwne głosy, a z cieni wyłaniają się szkaradne postacie. W tylu słowach można streścić tę zacną gierkę. Porażający klimat, wciągająca fabuła, świetna grywalność to główne atuty Amnesii. Przyznam, że wiele razy ciśnienie mi skakało, a serducho chciało wyskoczyć z gardła . Dużo łamigłówek również urozmaicało rozgrywkę. Drażnił mnie tylko spadający z biegiem czasu poziom trudności i częstotliwość potworków. No i gracz już się tak nie bał pod koniec gry.


Warto dodać, że w grudniu ma miejsce premiera najnowszej odsłony - Amnesia Machine for Pigs. Jak ktoś jest ciekawski i lubi tę serię to sobie sprawdzi. Ja już fapuje na samą myśl o spotkaniu zmutowanych świnek


"I love it when a plan comes together"


http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20081215131153/metalslug/images/6/69/Dicokka.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Amnesia - Mroczny Obłęd

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.polskitruckworld.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.wos.pun.pl