#46 2012-02-12 13:23:19

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

@up: Świadomy sen miałam kilka razy, ale ... nie planowałam tego. Teraz chcę się tego nauczyć, wiec przekopuję net w poszukiwaniu skutecznych metod (sprawdziłam ze 3. I powiem wam, że metoda z "testami rzeczywistości" trochę działa Ostatnio mi się udało. Tak z .. tydzień - 2 temu.)

Ostatnio edytowany przez Tusia10 (2012-02-12 13:24:25)


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#47 2012-02-13 01:08:15

 Konr@do

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

666
Call me!
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 117
Punktów :   
Ulubiona Postać: Abe
Wiek: 666
Ulubiona Komenda: Fart
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms
WWW

Re: Wasze sny.

Polecam każdemu

Pierwszy miesiąc jest najgorszy, bo trzeba nauczyć się zapamiętywać każdy sen (po każdym przebudzeniu sprężyć umysł i zapisywać np. w notatniku na PC lub kartce). Potem zaczyna się już robić naprawdę ciekawie... Osobiście kończyłem na tym, że znalazłem 1 ważny znak, który pojawiał się w każdym moim śnie (tutaj właśnie przydało się zapisywanie snów). Kiedy już go odnalazłem, świadome sny zdarzały mi się nawet co 2-4 dni


Co do Oddworld'a, o dziwo nigdy nic z tych klimatów mi się nie przyśniło :abeface5:

Ostatnio edytowany przez Konr@do (2012-02-13 01:10:30)


http://oi60.tinypic.com/ebe8td.jpg

Offline

#48 2012-02-13 14:58:39

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Ja mam sennik, taki notatnik, który zawsze leży na moim stoliku i zaraz po przebudzeniu, na wpół przytomna, zapisuje kilkanaście kluczowych słów z mojego snu. Potem jak oprzytomnieję do końca, czytam to i wtedy nagle, przypominam sobie cały sen.


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#49 2012-02-13 17:16:49

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Wasze sny.

OK opowiem wam mój sen, który składa się z trzech części dla ostrzeżenia dodam, że część druga może być kontrowersyjna i proszę o nieobrażanie mnie po przeczytaniu drugiej części ewentualnie nie czytać jej...

CZĘŚĆ 1

Całe forum zebrało się w rzeczywistości i założyliśmy szkołę... Każdy czegoś uczył ale każdy był uczniem. Nie były to normalne przedmioty szkolne tylko jakieś wyszukane. Mullock jedyny nie uczył- był dyrektorem. Slim uczył Letsplayowania, Marabit mądrego pisania, michu miał zajęcia pt. "Jak pisać, aby palce nie bolały" (Kto widział niektóre posty micha ten wie o co się rozchodzi), ja uczyłem pisać off-top tak aby nikt Cię nie przyłapał, Tusia10 uczyła tańczyć w glanach, PrzyjacielAbe'a jak robić, żeby się nie narobić, a u Kimiko zajęcia z karate (chyba ze względu na nick) więcej nie pamięta, ale było tego całkiem sporo...

CZĘŚĆ 2 - Kontrowersyjna... czytasz na własną odpowiedzialność

Zmieniłem się w czarnego kuca (taki męski kucyk) z czerwonym piorunem na udzie, było tak bajkowo, że od razu zczaiłem że jestem w świecie MLP ( My Little Pony ) i od razu mówię nie miałem akurat snu świadomego! Trochę pobiegałem po jakimś miasteczku, a tu nagle coś mnie walnęło i poleciałem między budynki na stos siana... nie będę podawał szczegółów, ale zostałem zgwałcony przez 3 z 6 głównych bohaterek!!! Proszę mnie nie wyzywać od zoofilów! Jak biegła 4 to uciekłem

CZĘŚĆ 3- Dla tych co nie czyt. części 2- Jestem teraz czarnym kucem

Idę sobie jakimś iglastym lasem, a tu nagle Elum!!! Zrozumiałem, że jestem w Paramonii. Elum !!!powiedział!!!, że mam iść do Scrabanii poszedłem a tam Abe wali w gong wsiada na mnie i jedziemy. Skończyło się na tym, że spadliśmy w pierwszą przepaść w Scrabanii...

Offline

#50 2012-02-13 18:02:56

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Drippick, rozwaliłeś mnie xD Szczególnie tą 3 częścią.
Uczyłam tańczyć w glanach? A to ciekawe, bo ja za grosz nie umiem tańczyć : D Ale pamiętasz jak sobie nas wyobrażałeś? Bo byłabym ciekawa Twoich "wizji"


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#51 2012-02-13 18:24:26

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Wasze sny.

Mullock- blondyn z niebieskimi oczami, dość wysoki
Slim- brunet, oczy/oczów nie pamiętam, średni wzrost
Marabit- ciemne włosy, chyba piwne oczy, wzrostu nie pamiętam
michu- nie pamiętam prawie nic, ale chyba był dość niski
Tusia10- mniej więcej wiem jak wyglądasz, blondynka, nie znam oczy/oczów, wzrost 170cm-180cm
PrzyjacielAbe'a- rudy, reszty nie pamiętam
Kimiko- zero null, ale włosy ciemne (nie wiem czy czarne czy ciemny blond)

Offline

#52 2012-02-13 21:07:55

 Marabit

Tańczący z Paramitami

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 1428
Punktów :   44 
Ulubiona Postać: Gen. Dripik
Wiek: 36
Ulubiona Lokacja: RuptureFarms

Re: Wasze sny.

Śniło mi się dwóch dresów spacerujących i zastanawiających się, czy napotkani przechodnie mają wykształcenie wyższe. Jeśli dochodzili do wniosku, że tak, to wtedy w mordę.

Drippick napisał:

Zmieniłem się w czarnego kuca (taki męski kucyk) z czerwonym piorunem na udzie, było tak bajkowo, że od razu zczaiłem że jestem w świecie MLP ( My Little Pony ) i od razu mówię nie miałem akurat snu świadomego! Trochę pobiegałem po jakimś miasteczku, a tu nagle coś mnie walnęło i poleciałem między budynki na stos siana... nie będę podawał szczegółów, ale zostałem zgwałcony przez 3 z 6 głównych bohaterek!!!

Ukryte pragnienia. Chociaż irytuje mnie niekiedy gadanie, że niektórzy chcieliby zostać zgwałceni, że to takie ekscytujące, ach, och. Chęć zostania zgwałconym jest niemożliwa, bo z definicji gwałt to zmuszanie do obcowania płciowego wbrew woli ofiary. Co najwyżej możliwe jest udawanie gwałconego, co jest dość dziwnym rozwiązaniem. Przepraszam za wgłębianie się tutaj w wątek erotyczny


http://i46.tinypic.com/259ws3k_th.gif

Offline

#53 2012-02-13 22:10:17

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

@Drippick : Ja? Blondynka? Może jak miałam ze 2 latka, tera brąz. Co do oczu, to szaro - niebiesko - zielono - brązowe zależy od światła.
I jest różnica, nawet duża, między ciemnym blondem, a czarnymi włosami (wizja Kimiko). Nie chodziło Ci o ciemny BRĄZ?

Ja teraz przeglądałam swój sennik i przeczytałam o takim śnie (nie będę przepisywać, opiszę w skrócie) : w Wodzisławiu, na osiedlu 26 Marca, otworzyli Orsay'a. Ja tam weszłam i koło przebieralni stał jakiś facet z kawą i się na mnie gapił. Ja oglądałam jakieś tam ciuchy, ale nic nie wybrałam, bo były tam same swetry, rozmiar XXL. Podeszłam do kasy i baba mi powiedziała, że w promocji mają małe czerwone koszyczki. Więc powiedziałam, że wezmę 2 i kiedy mi je podała, wsadziłam je do pancernej szkatułki. Nie kazała mi zapłacić, wiec poszłam sobie. Potem spotkałam moją mamę i siostrę w obuwniczym, na osiedlu XXX-lecia. Powiedziały mi, że były w Orsay'u i była tam policja, bo jestem podejrzewana o przestępstwo. Ja od razu pomyślałam o koszyczkach ("A co jeśli trzeba było za nie zapłacić?"). Potem weszłyśmy do drugiego Orsay'a i mama mi kupiła bolerko z rękawami do kolan.
A jeszcze wcześniej miałam sen, że jechałam NA DACHU zabawkowego pociągu, koło jakiś hangarów, a przede mną siedziało dziecko z reklamy IKEI (to z długimi włosami). Krzyknęłam do kolegi (który siedział za mną), ze jest podobne do mojego znajomego ze szkoły (w sensie od tyłu podobne). Potem nagle stałam koło tych hangarów razem z tym kolegą, do którego krzyknęłam i taką kumpelą. Powiedziałam, żeby szła ze mną do Pszowa. Ona tylko kręciła głową. Nagle stałam na przystanku autobusowym w Pszowie, który wyglądał jak Kraków. Przyjechał autobus, z którego wychodziła nieskończona fala ludzi. Jakiś idiota oblał mnie kawą, przez co odjechał mój bus, który miał mnie zawieźć do babci, która była w psychiatryku... o0


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#54 2012-03-02 20:52:09

 Tails170

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Skąd: Staison Squere
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 132
Punktów :   
Ulubiona Postać: Scrab
Wiek: 12
Ulubiona Komenda: Śmiech i Pierd
Ulubiona Lokacja: Paramonia
WWW

Re: Wasze sny.

Mi się śnił koszmar.
Siedziałem sam w domu i odrabiałem lekcje i teraz padniecie, do mojego pokoju przychodzi Yykkers z pistoletem i mówi :
''Godbye fuckin fox''


http://images.rapgenius.com/55b7080cb2354ef6436e695007bc2a2c.500x260x86.gif

Offline

#55 2012-03-26 18:23:01

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

@up: ekscytujące. Ja bym tego koszmarem nie nazwała raczej.
Ja ostatnio miałam koszmar. Cóż, pewnie nie wiecie, że mam fobie na nt. klaunów (straszne opowiadania opowiadane przez moja kuzynkę w dzieciństwie zrobiły swoje + parę horrorów też). A więc śniło mi się, że leżałam na brzuchu na swoim łóżku i miałam zamknięte oczy, a ktoś trzymał rękę na moich plecach. Kiedy się odezwał wiedziałam, że był to klaun z filmu "it" (na podstawie bardzo fajnej książki Kinga, polecam). Nie wiedziałam jak wygląda, ale mi to opisywał. Pamiętam, że to było tak, że mówił "Wiesz, normalnie wyglądam tak *opisuje*. Ale jak jestem zły wyglądam tak *opisuje baardzo straszny wygląd, niestety go nie pamiętam . Wiem tylko, że był serio przerażający*. A potem mówił "otwórz oczy, spójrz na mnie, itd.*, a ja mówiłam, że nie, nie chcę, bo się boję. A potem się obudziłam z wrzaskiem o 5 rano i siedziałam do zadzwonienia budzika. Cały sen polegał na tym, że miałam wizje tego klauna, że go sobie wyobrażałam. Może to nie wydaje się takie straszne teraz, ale wtedy było okropne.


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#56 2012-03-26 20:34:00

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Wasze sny.

Miałem 2 sny

1: Wyszła gra Squeek Oddysee na podstawie mojego opowiadanią. Kupiłem grafika była podobną do Muncha, a wy to przeszłoście i moje dalsze opowiadanie nie miało sensu.

2: Wyszedł Stranger 2 i było multi z deathmatch na 4 teamu. Całe nasze forum vs forum eng vs ktoś kogo nie pamietam vs OWI. Wygraliśmy sumę pieniężną za którą wydrukowaliśmy szkołę z mojego poprzedniego snu.

Offline

#57 2012-07-25 10:04:22

MrGlukkon126

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 102
Punktów :   
Ulubiona Postać: Paramite
Wiek: 16
Ulubiona Komenda: Okey
Ulubiona Lokacja: Scrabania

Re: Wasze sny.

Drippick napisał:

Zmieniłem się w czarnego kuca (taki męski kucyk) z czerwonym piorunem na udzie, było tak bajkowo, że od razu zczaiłem że jestem w świecie MLP ( My Little Pony ) i od razu mówię nie miałem akurat snu świadomego! Trochę pobiegałem po jakimś miasteczku, a tu nagle coś mnie walnęło i poleciałem między budynki na stos siana... nie będę podawał szczegółów, ale zostałem zgwałcony przez 3 z 6 głównych bohaterek!!! Proszę mnie nie wyzywać od zoofilów! Jak biegła 4 to uciekłem

Taaa jeszcze gwałt nie był taki uroczy

Jeśli, chodzi o moje sny Oddworldowe to zawsze są związene z tym że w oddworlda gram. Np. grałem w Strangerem w Odyseji (wersja 3D).

Offline

#58 2012-07-27 14:24:16

 Mati9319

Inżynier Mamoń

5131778
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 702
Punktów :   16 
Ulubiona Postać: Slig (za humor! xD)
Wiek: 19
Ulubiona Lokacja: Scrabania
WWW

Re: Wasze sny.

Opiszę Wam moje trzy sny, które miałem dość długi czas temu (pod koniec ubiegłego roku). Opisy snów pochodzą z mojego osobistego dziennika snów ^^


Sen #1

Jestem w jakimś supermarkecie i widzę, że na jednej z półek są jakieś czerwone i zielone broszury. Schemat ich budowy mniej więcej taki jak tu. Patrząc z bliska wiedziałem już, że te czerwone traktują o Scrabanii, a zielone o Paramonii. Biorę jedną z tych dotyczących Paramonii. Niesamowicie wyraźnie czuję fakturę papieru - delikatnie chropowaty, wytrzymały i jakby nieco "kremowy" (LOL). Na wewnętrznej stronie broszury znajduje się szereg pytań i miejsce na odpowiedzi na nie. Nie pamiętam jakie to były pytania, ale chyba były dziwne. Zaglądam na ostatnią stronę, by sprawdzić ostatnie pytanie. Miało ono mniej więcej taką treść: "Dlaczego zajmujesz się takimi pierdołami?" (LOL)


Sen #2

Jest lekcja niemieckiego i siedzę w pierwszej ławce na przeciw pani profesor. Jest bardzo zdenerwowana i ma poważne pretensje do dwóch, lub trzech innych kolegów siedzących gdzieś blisko mnie. Na mnie też jest zdenerwowana, ale nie wiem o co chodzi. Po chwili znajduję się w jakimś drewnianym domu w Minecrafcie. Wszystko jest kwadratowe, a ja mam w ręku kilof (tak samo pikselowaty, jak i w grze) i niszczę nim drewnianą podłogę domu. Zamiast drewna otrzymuję z niej jakieś pomarańczowe jaja pokryte plamkami koloru fioletowego (UWAGA! Ten sen miałem ZANIM wprowadzono "spawnujące" jaja do trybu kreatywnego ^^). Prawdopodobnie są to smocze jaja. Zanoszę je do klasy (LOL nie mam pojęcia jak się tam znalazłem) i daję pani od niemieckiego. Jednocześnie mam przeczucie, że chodziło o to, by dać coś powiązanego z żelazem. Zgodnie z obawą, pani profesor mówi coś w stylu, że przyniosłem nie to co trzeba i mówi coś podobnego do "ty mnie w ogóle nie słuchasz" (xD). Wtedy ja się pytam "mogą być sztabki żelaza?", a ona mówi że tak. Po chwili przez głowę przechodzi mi myśl w stylu "po co się w to wpakowałem?".


Sen #3

Obraz który mam przed oczami to ekran gry "Minecraft". Jestem w swoim domu (w grze), lecz nie przypomina on tego, który rzeczywiście mam w tej grze. Po kilku wydarzeniach których nie pamiętam, mój dom został całkowicie zalany przez wodę. Wiem, że dokonał tego pan dyretor, ale nie wiem w jaki sposób. Następnie wciskam "Esc" i obserwując komunikat "Saving level..." z żalem stwierdzam, że nie będę miał możliwości cofnięcia tego, co stało się z moim domem.


Drippick napisał:

Zmieniłem się w czarnego kuca (taki męski kucyk) z czerwonym piorunem na udzie, było tak bajkowo, że od razu zczaiłem że jestem w świecie MLP ( My Little Pony ) i od razu mówię nie miałem akurat snu świadomego! Trochę pobiegałem po jakimś miasteczku, a tu nagle coś mnie walnęło i poleciałem między budynki na stos siana... nie będę podawał szczegółów, ale zostałem zgwałcony przez 3 z 6 głównych bohaterek!!! Proszę mnie nie wyzywać od zoofilów! Jak biegła 4 to uciekłem

http://rosewoodllc.net/images/jackie-chan-meme-face-tumblr-i18.png

LOL No schizowe sny masz


"It's about respecting the will of others and believing in your own" - Big Boss


http://i.imgur.com/0dz7m.gif

Offline

#59 2012-07-27 20:18:30

 Drippick

Mężuś

49395019
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 985
Punktów :   10 
Ulubiona Postać: Gen.Dripik
Wiek: 11
Ulubiona Komenda: Follow Me
Ulubiona Lokacja: Mój dom
WWW

Re: Wasze sny.

Bo jak się te kuce ogląda to się ma schizy... Nie lubię oceniać zanim nie zobaczę, więc obejrzałem jakiś odcinek, potem te schizy O.o. Najgorsze jest to, że przez ostatni tydzień musiałem pilnując po 5 godz. dziennie brata oglądać razem z nim MiniMini. Te bajki (horrory) doprowadzają mnie do sennych koszmarów:
-Goni mnie stado ciężarówek z oczami
-Zjada mnie "miś" polarny
-Wszyscy do mnie mówią jak do dziecka
-Czuję się jakbym był w Trudnych Sprawach
-Wszystko jest z plasteliny
-Jestem strażakiem, listonoszem, policjantem i dzieciory coś ode mnie chcą
-Oglądam telewizję  i zamiast każdego kanału mam MiniMini

Offline

#60 2012-07-28 19:45:51

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: Wasze sny.

Dripik, ja się zaczynam Ciebie bać : o Najpierw zgwałcony przez kucyki Pony, potem goniony przez ciężarówki z oczami...

Mi sie nic ciekawego nie śni, a jak juz, to zapominam... Chyba miałam jakiś sen, gdzie ukradłam gemy Szpyrakowi i uciekałam, ale szczegółów nie pamiętam :<


항상 잠을 자고 싶다

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dojebane.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.kabum.pun.pl www.pozyczki-kredyty-forum.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl