#1 2012-09-14 18:23:53

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

"Przyjaciele"

http://i_monster.blog.student.pl/files/2011/05/11.jpg

amerykański serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku, wyświetlany w latach 1994-2004. W Polsce serial emitowany był na antenie Canal+ (premiera), a później także w stacjach Polsat, TVN i TVN 7.

Serial został wyświetlony w ponad 100 krajach. Ostatni odcinek w Stanach Zjednoczonych obejrzało 51,1 mln widzów. Podczas dziesięciu lat produkcji otrzymał 7 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, a także Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród i 152 nominacje.

~Wikipedia

Monica Geller (Courteney Cox) jest szefową kuchni i mieszka w Green Village wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Rachel Green (Jennifer Aniston), rozpieszczoną dziewczyną, która porzuciła przyszłego męża przed ołtarzem i postanowiła rozpocząć nowe, samodzielne życie. Naprzeciwko mieszkania Moniki i Rachel mieszkają Chandler Bing (Matthew Perry), pracownik firmy zajmującej się przetwarzaniem danych, o dużym poczuciu humoru oraz Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), niezbyt inteligenty, bezrobotny aktor. Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), była współlokatorka Moniki, pracuje jako masażystka. Ross, brat Moniki (David Schwimmer), jest paleontologiem, którego porzuciła żona dla innej kobiety. Cała szóstka spędza razem wolny czas w kawiarence Central Perk lub w jednym z mieszkań i wplątuje się w różne zabawne sytuacje życiowe.

~Filmweb

To może teraz ja coś powiem. Cóż, od czego by tu zacząć? Jak dla mnie NAJLEPSZY serial jaki widziałam. Nawet mój ukochany "Mentalista" i inne takie, mogą się schować. Opowiada on o róznych perypetiach sześciorga przyjaciół. Samego opisu fabuły raczej przytaczać nie muszę, bo juz go umieściłam wyżej.
Za co tak cenię ten serial? Za poczucie humoru! Niezbyt umiem wytłumaczyć o co tu chodzi. Głównie o absurdalność niektórych sytuacji lub wypowiedzi niektórych bohaterów; też o ich nawyki, reakcje. Chyba pod tym względem najlepszy jest Chandler - moja ulubiona postać w serialu, gość ma niesamowite poczucie humoru, dość ironiczne - oraz Phoebe, która jest dość "nawiedzoną" i zwariowaną osobą, jeśli można tak powiedzieć. Cóż wszystkiego Wam tu nie napiszę (chociaż bym chciała), trzeba samemu zobaczyć.

Odcinek pierwszy (po angielsku, ponieważ na jutubie nie ma po polsku... Zawsze możecie gdzie indziej zobaczyć.)



Co myślicie na temat tego serialu? Widzieliście kiedykolwiek, lub chcielibyście zobaczyć? Może nie podoba Wam się?


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#2 2012-09-15 12:23:38

Mullock

- - - - - -

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1782
Punktów :   23 
Ulubiona Postać: Scrab

Re: "Przyjaciele"

Ha ju dułyn

Również uwielbiam ten serial. Niedawno jeszcze posiadałem wszystkie odcinki, oczywiście bez polskiego lektora. Klasyka gatunku
Z kolei moim ulubionym bohaterem był Joey No i nie zaprzeczę, że zawsze lubiłem sobie popatrzeć na Rachel.


"I love it when a plan comes together"


http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20081215131153/metalslug/images/6/69/Dicokka.gif

Offline

#3 2012-09-19 17:32:27

 Tusia10

Żonka

Skąd: Węglodajnia
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 632
Wiek: 24
Ulubiona Lokacja: Rupture Farms / Slig Barracks

Re: "Przyjaciele"

http://i.qkme.me/35inmb.jpg
Best tekst. EVER!



Btw. Czemu akurat Joey, Mulcz? Identyfikujesz się z nim?


항상 잠을 자고 싶다

Offline

#4 2012-11-16 13:42:08

MrGlukkon126

http://img.informer.com/icons/png/16/23/23053.png Mudomo

Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 102
Punktów :   
Ulubiona Postać: Paramite
Wiek: 16
Ulubiona Komenda: Okey
Ulubiona Lokacja: Scrabania

Re: "Przyjaciele"

Ach, to był zaj****ty serial
A, co teraz mamy ? HOW "MAKE" YOU SMRADER, czy jak.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nhw.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.kabum.pun.pl www.dojebane.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl