• Index
  •  » OddNews
  •  » To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

#1 2010-07-16 17:18:49

Mullock

- - - - - -

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1782
Punktów :   23 
Ulubiona Postać: Scrab

To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

Potwierdziły się informacje na temat nowego Oddworld!  KLIK!



Wszystkich niedowiarków i sceptyków na pewno utwierdzi w przekonaniu fakt że nowy Oddworld na pewno jest w drodze.Mimo to nie ujawniono nam wszystkich szczegółów , nie wiemy na razie o czym będzie dokładnie gra , na jaką platformę będzie dostępna ani do jakich gatunków będzie zaliczana. Oficjalną zapowiedź nowego Odddworld , potwierdziła firma deweloperska Just Add Water współpracująca aktualnie z Oddworld Inhabitants. Pozostaje tylko czekać cierpliwie i trzymać kciuki za ludzi pracujących nad nowym dziełem z pod szyldu Oddworld. Przy grze pracują między innymi nasz kochany Lorne Lanning, Sherry McKenna i Stewart Gilr. Dotarły do nas również informacje ,że będziemy informowani w ciągu najbliższych miesięcy o przebiegu projektu.


Czym będzie nowy Oddworld? Czy twórcy zadziwią nas nowym pomysłem , a może wykorzystają te stare?A może Abe spotka się ze Strangerem? Może Slim będzie nowym bohaterem serii? A Mullock powróci z nowym misternym planem?
Gdybać możemy do woli

~Mullock


"I love it when a plan comes together"


http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20081215131153/metalslug/images/6/69/Dicokka.gif

Offline

#2 2010-07-16 19:18:15

Slim

Slimiasty

Skąd: cmentarz
Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 1222
Wiek: eons
Ulubiona Lokacja: zimna ziemia
WWW

Re: To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

Łeee i jak ta prawda niby wyszła na jaw ? Nic nie wiemy i jeszcze więcej pytań, niż poprzednio xd


yt: slimiasty slim
aka slepyslimak

Offline

#3 2010-07-16 21:30:45

 Mati9319

Inżynier Mamoń

5131778
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 702
Punktów :   16 
Ulubiona Postać: Slig (za humor! xD)
Wiek: 19
Ulubiona Lokacja: Scrabania
WWW

Re: To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

Mullock napisał:

Wszystkich niedowiarków i sceptyków na pewno utwierdzi w przekonaniu fakt że nowy Oddworld na pewno jest w drodze

Tutaj iskierka nadziej mi się zapala.

Mullock napisał:

nie wiemy na razie o czym będzie dokładnie gra , na jaką platformę będzie dostępna ani do jakich gatunków będzie zaliczana.

A tutaj już gaśnie

Ale tak na serio to musi być prawda, skoro firma Just Add Water to potwierdziła. Nie mogę się doczekać

Slim napisał:

Łeee i jak ta prawda niby wyszła na jaw ?

No przecież O TAK I to dzisiaj

Ostatnio edytowany przez Mati9319 (2010-07-16 21:34:29)


"It's about respecting the will of others and believing in your own" - Big Boss


http://i.imgur.com/0dz7m.gif

Offline

#4 2010-07-17 12:01:39

Slim

Slimiasty

Skąd: cmentarz
Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 1222
Wiek: eons
Ulubiona Lokacja: zimna ziemia
WWW

Re: To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

Oj no wiem, niby ma być ta nowa część. Ale tylko tyle wiemy. Skoro już roczek czasu współpracują, to mogli by chociaż podać nieco więcej informacji. A nie tak jak zwykle, coś robimy, ale co to i na jakim etapie jesteśmy to nie powiemy. Poza tym słyszeliście kiedyś o tych Just Add Water ? Z tego co widzę to zrobili chyba tylko Gravity Crasha na plejaki. No ale trzymajmy te kciuki, jednak ciężko jest to robić przy tylu nie dotrzymanych obietnicach i roczarowaniach.

ALE KIJ TAM ! DAWAJ LORNE ! xD


yt: slimiasty slim
aka slepyslimak

Offline

  • Index
  •  » OddNews
  •  » To już pewne! Nowy Oddworld w drodze.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nhw.pun.pl www.pozyczki-kredyty-forum.pun.pl www.kabum.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl